TRANSFER-IF
Івано-Франківськ

Вирушайте за кордон з комфортом


Якщо вам потрібно здійснити поїздку за межі України, то довірити її варто компанії перевізників, яка вже кілька років працює на ринку, має позитивну репутацію та авторитет серед конкурентів. Ми пропонуємо міжнародні пасажирські перевезення, гарантуючи безпеку своїм пасажирам. Кожен автобус проходить ретельний контроль в автосервісі, щоб уникнути поломок і аварій. У шлях відпускають тільки транспорт в ідеальному стан. Всі водії автобусів мають досвід роботи, постійно підвищуючи кваліфікацію. Вони добре вивчили всі шляхи і маршрути, щоб уникнути різних непорозумінь в дорозі.


Оскільки рейси, які займають багато часу, трохи стомлюють пасажирів, ми врахували це, підбираючи транспортні засоби для перевезення. Тому наші автобуси підвищеної комфортності зі зручними сидіннями, щоб клієнт міг максимально розслабитися шляху і приїхати відпочив у місце призначення. Салони обладнані так, щоб пасажир міг залишити біля себе необхідний ручний багаж, не бігаючи при кожній зупинці до багажника. У салоні є кондиціонери, обігрівачі, мультимедіа.


Кожен рейс має ряд обов'язкових зупинок, але водії індивідуально підходять до кожного пасажира і йдуть на компроміс, якщо комусь треба зупинитися. 


Останнім часом все частіше пасажирські перевезення замовляють фірми для перевезення працівників з робочих питань. Це набагато вигідніше, ніж скористатися звичайним рейсом. 


Наша компанія має досвід як перевезень в Україні (трансфер буковель), так і за кордоном, тому для нас немає неможливих маршрутів. Якщо клієнт довірив нам свою поїздку ми можемо ему обіцяти:


   - безпека подорожі;
   - комфортне перебування в дорозі;
   - своєчасне прибуття в пункт призначення;
   - подальшу співпрацю на вигідних умовах.

Пасажирські перевезення в європу здійснюють різні компанії. Але ми радимо вам платити гроші тільки за якісні послуги. Незалежно від того, в яку країну ви хочете потрапити, визначаючи часові рамки, ми складаємо оптимальний план вашого прибуття. І будь то екскурсія, або ділова поїздка, чи відпочинок – ми зробимо все, щоб у вас залишилися тільки приємні спогади про поїздку. А також, щоб ви точно знали, збираючись в дорогу наступного разу, кому віддати перевагу. Адже ми працюємо для клієнта і наше досягнення – це задоволені поїздками пасажири. 

Відгуки