TRANSFER-IF
Івано-Франківськ

Карпати: відомі і разом з тим загадкові


   Трансфер буковель має на увазі під собою не тільки доставку пасажирів на гірськолижний курорт, але і ряд інших точок Прикарпаття. Подорожувати тут дуже цікаво, але самому трохи небезпечно. По-перше, круті гірські маршрути приймають не кожен тип транспорту, тому, якщо у вас низька іномарка, навіть не намагайтеся подолати гори. По-друге, якщо пробувати добиратися автостопом, як це роблять багато туристів, можна не тільки заблукати (бо, як карта іноді не може чітко вказати, де ви знаходитесь), але і потрапити під химерну гірську погоду, яка змінюється дуже різко. А скориставшись трансфером, можна впевнено готувати маршрут, знаючи, що ви можете розраховувати на підтримку в будь-якій ситуації і за будь-якої погоди.

  Але раз ви вже вирішили відпочити в горах, не слід забувати про прості правила.


1. Майте при собі картку або компас. 
2. Намагайтеся не подорожувати поодинці.
3. Майте теплий одяг.
4. Завжди майте запас води і їжі, аптечку з самим необхідним.
5. Перебуваючи в горах, намагайтеся не розряджати даремно телефон або інший засіб для виходу на зв'язок, оскільки оновити зарядку ви навряд чи зможете.
6. Не намагайтеся підкорювати гірські вершини, де ви ще жодного разу не були. Враження, що цей маршрут безпечний, може бути оманливим. 
   Це прості правила, але дотримуючись їх, ви зробите свій відпочинок безпечним. 

   Пасажирські перевезення в карпатах маршрути включають в самі віддалені селища і села. Це дивно, але кожне з них, навіть саме маленьке, має свою історію та цікаві місця. Звичайно, більш відомі Ворохта, Яремче, Верховина, Косів, Коломия. Тут збираються на місцевих ярмарках майстрині та майстри, які пропонують різні вироби туристам – шкатулки, вишиванки, сувеніри, посуд. Можна замовити для себе народну одяг або оновити свій гардероб гуцульськими речами.


   Якщо ви хочете на кілька днів оселитися в одному з маленьких карпатських селищ, до ваших послуг садиби зеленого туризму, який активно розвивається протягом останніх років. Умови проживання, які надають господарі, ні чим не гірші, ніж номери якоїсь готелі. До того ж національна гуцульська кухня прямо з перших рук господині – це незрівняне ні з чим перевага проживання в Карпатах. 


   Ви можете втілити в реальність будь-яку мрію, пов'язану з Карпатами, адже наші трансфери завжди до ваших послуг. 

Відгуки