TRANSFER-IF
Івано-Франківськ

Буковель-Львів – вивчаємо західний регіон


   Якщо ви вирішили відпочити на Буковелі, то напевно захочете помилуватися ще й іншими пам'ятками Західної України. Повірте, що це не тільки зелені Карпати з безліччю річок і озер, які мають до активного відпочинку. Це ще й місцеві музеї, садиби, пам'ятки природи, історії та культури. Трансфер буковель можна замовити не тільки з Прикарпаттям і Закарпаттям. Відпустку можна розділити так, щоб встигнути об'їздити і інші цікаві міста.


ратуша   Одним з найбільш загадкових і найкрасивіших міст є Львів. Місто Лева магнетизмом притягує до себе туристів і гостей. І справді він має що показати. Якщо ви вирішили замовити рейс Львів буковель, то приготуйтеся отримати максимум задоволення від поїздки. Топ місць, які варто скуштувати у місті, очолює Високий Замок, з якого, як стверджують туристи, в гарну погоду можна побачити навіть…Карпати. Наступне місце, куди варто піти – площа Ринок. Це сховище духу середньовіччя, яке пронизує туристів наскрізь. 


   Збагатитися культурно можна покуштувавши Оперний театр, де постійно проходять прем'єри опер, оперети. З міської ратуші, яка гордо стоїть в центрі міста, можна помилуватися краєвидом старовинного Львова. Шанувальникам фільму «Три мушкетери» напевно буде цікаво скуштувати вірменську церкву, де відбувалися зйомки фільму. Серед духовних святинь також Собор Святого Юра – яскравий приклад стилю бароко, і Латинський кафедральний собор – найбільший католицький храм. 


   Любителі солодкого зможуть відвідати майстерню, де вручну виготовляють шоколад. Побувавши в місті обов'язково треба зайти в аптеку-музей. Звичайно, тут вже не виготовляють ліки, а тільки продають, але експонати (ваги, пробірки, склянки) збереглися до цих пір.


   Пасажирські перевезення буковель Львів – це хороший шанс зробити відпустку насиченим, придбати нові знання, нових друзів та знайти місце для наступного відпочинку. Ми пропонуємо надійний транспорт з досвідченими водіями, які настільки добре знають маршрути, що можуть виступити навіть гідами. Відпустка на Буковелі відрізняється від інших тим, що ми прагнемо показати клієнтам всю привабливість регіону і зробити його різноманітним. Ми не зупиняємося лише на одному місці і радимо подорожувати іншим, щоб прикрасити своє життя яскравими враженнями, емоціями та спогадами. 

Відгуки