TRANSFER-IF
Івано-Франківськ

Пам'ятки туристичного Тернополя


   Одним з найпопулярніших маршрутів є трансфер Тернопіль-буковель. Тому що, навіть відпочиваючи у самому серці Прикарпаття, де кожен день радує по-особливому, хочеться день-два провести в іншому куточку. А Тернопіль по праву вважається одним з туристичних центрів Західної України. Сьогодні поговоримо про те, що можна подивитися в Тернополі, якщо ви вирішили туди з'їздити.


   По-перше, про транспорт турбуватися вже не доведеться, оскільки існуючі трансфери без проблем можна замовити у будь-який куточок.

Чому наші транспортні послуги користуються попитом:
   - транспорт – надійний і постійно проходить технічний огляд;
   - водії – зі стажем роботи;
   - вартість послуг – оптимальна для нинішнього клієнта;
   - здійснюємо різні маршрути.

   Отже, про Тернопільську область. Подолавши разом з нашим водієм 229 кілометрів (в середньому таке відстань між цими містами), ви потрапляєте в це цікаве місто. Почнемо з того, що самим відомим місцем відвідування туристів там є гіпсові печери, серед них – Кришталева печера. Це унікальні природні пам'ятки, які варто побачити. Пройшовши кілька кілометрів під землею, ви захочете, щоб вас чекав надійний транспорт, де можна відпочити і поділитися враженнями з друзями. 


   Нашими мікроавтобусами зручно здійснювати подорожі по замках і палацах. Серед них – Вишнівець і Збараж. Ви зможете на кілька годин зануритися в історію, а ваші діти після подорожі старовинними слідами часу по-новому глянути на історію своєї держави. 


   Трансфер буковель завжди йде назустріч своїм клієнтам, особливо, якщо вони подорожують з маленькими дітьми. Для дітей у Тернополі цікавим буде відвідування краєзнавчого музею, де можна дізнатися багато цікавого про складні речі минулого. Прогулятися можна в парку імені Шевченка, де для дітей обладнані зоокуточок, гідропарк, гойдалки, спортивні майданчики.


   З нами зручно здійснювати поїздки в будь-який час року – чи це рання весна, сонячне літо, осінь чи морозна зима. З тих пір, як ми почали працювати на ринку трансферних послуг, основним девізом нашої фірми стало поняття працювати на якість рейсів, а не на кількість. Тому до кожного клієнта ми уважно прислухаємося, ретельно вивчаємо маршрут, враховуючи всі нюанси, щоб зробити поїздку максимально комфортною. 

Відгуки